פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח אלמנטרי

מהו ביטוח אלמנטרי?
ביטוח אלמנטרי הוא שם כולל המאגד בתוכו את ענפי הביטוח השונים העוסקים בנזק או אובדן של רכוש. הכוונה היא לביטוחי דירה, תכולה, רכב, ביטוח בית העסק ועוד. בכל אחד מהביטוחים שהוזכרו ישנה השתתפות עצמית של המבוטח. הכוונה היא לסכום שמשלם המבוטח כאשר הוא מעוניין להפעיל את הכיסוי הביטוחי.

ענפי הביטוח האלמנטרי
ישנם כאמור מספר ענפי ביטוח הנכללים בקטגוריה זו, בשורות הבאות נסביר בקצרה על ענפי הביטוח העיקריים.

ביטוח דירה – מתחלק לשניים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה.

ביטוח מבנה- ביטוח שמטרתו לפצות את המבוטח בעקבות נזקי שריפות, רעידות אדמה, נזקי צנרת וכן נזקי גוף ורכוש שנגרמו לצד ג'. הביטוח מכסה נזק שנגרם למבנה עצמו או לחלקים המחוברים אליו, דוגמת סורגים וחלונות.

ביטוח תכולה – כיסוי שחל על הרכוש שנמצא בתוך הדירה במקרים של גניבה, שריפה, נזקי טבע ועוד. שווי התכולה המבוטחת נקבע באמצעות הצהרת המבוטח או באמצעות הערכה של סוקר.

למי הביטוח מיועד? לאנשים המחויבים להצטרף לביטוח מתוקף הסכם כגון משכנתא או שכירות, וכן אנשים שברשותם חפצים יקרי ערך כגון תכשיטים או מוצרי חשמל.

ביטוח רכב – ישנו מגוון רחב של כיסויים, חלקם חובה וחלקם הכרחי לשקט הנפשי שלכם. גובה הפרמיה תלוי במספר גורמים, כגון גיל ומין הנהג.
ביטוח חובה – נותן כיסוי לנזקי גוף של הנהג, יושבי הרכב והולכי הרגל. על פי חוק כל רכב מחויב בביטוח זה.
ביטוח מקיף – כולל כיסוי של נזק שנגרם לרכב ונזק שנגרם לצד ג' . ניתן לרכוש בנפרד ביטוח צד ג'.

מרוב עצים לא רואים את היער? בשביל זה אנחנו כאן!
כמו בכל תחום, בחירת המוצר או השרות המתאימים ביותר מצריכה התייעצות עם איש מקצוע – בפרט שמדובר בשירותים בעלי משקל רב. בענף הביטוח האלמנטרי, בו קיימים ענפים וכיסויים רבים שיכולים לגרום לבלבול, פגישה עם סוכן ביטוח יכולה להתברר כהחלטה מכרעת. נציג של פרלמן סוכנות ביטוח ישמח לעמוד לשרותכם תחילה באמצעות פגישת יעוץ ראשונית. בפגישה זו נסביר על ההבדלים בין סוגי הביטוח השונים, ונתאים לכם כיסויים ביטוחיים שעונים לצרכים הייחודיים שלכם.
 
אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני