פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח דירה

אין כמו בבית
 מי מאיתנו לא חווה יום עמוס בעבודה וחיכה שהוא כבר יסתיים כדי לחזור סוף סוף הביתה? לא משנה מה גודלו או היכן הוא נמצא, הבית שלנו הוא המקום בו אנחנו יכולים להירגע אחרי יום עבודה ארוך, למלא מצברים ולבלות עם משפחה וחברים. כל בית מלא בזיכרונות וחפצים יקרי ערך מבחינה כספית ורגשית גם יחד. הבית ממלא תפקיד כל כך מרכזי בחיינו, אך מה עושים כאשר נגרם לו נזק?
ביטוח דירה – מה זה אומר?

מה זה ביטוח דירה? זהו כיסוי שנותן מענה במקרה של נזק לדירה או לרכוש הנמצא בה, ומתחלק לשניים:

ביטוח מבנה - ביטוח שמטרתו לכסות נזק שנגרם למבנה או לחלקים הצמודים אליו, כגון סורגים וצנרת. כל דירה חשופה לסכנות רבות, ולכן ביטוח מבנה מעניק לכם כיסוי במקרים רבים לרבות שריפות, שיטפונות, נזקי צנרת, רעידות אדמה, התפוצצויות ועוד. מה ההבדל בין ביטוח מבנה המוצע על ידי חברות ביטוח שונות? היקף הכיסוי: כך למשל ישנם ביטוחי מבנה המעניקים פיצוי גם על הוצאות עקיפות, כגון פינוי הריסות, בדיקת שמאי ועוד.

ביטוח תכולה – אחוזי הפשיעה נמצאים בעלייה מתמדת משנה לשנה, ואיתם גם הסכנה שנהיה קורבנות של ניסיון פריצה. אמנם את עגמת הנפש שנגרמת לאדם שחדרו לביתו ולפרטיותו אי אפשר למנוע, אך את הנזק הכספי אפשר גם אפשר: ביטוח תכולה הינו כיסוי שחל על הרכוש שנמצא בתוך הדירה, ומופעל במקרים של שוד, גניבה, פריצה, הצפה, רעידת אדמה ועוד. שווי הערכת הרכוש המבוטח נקבע בדרך כלל באמצעות הערכה שמבצע סוקר.

למה דווקא אנחנו? ביטוח דירה בפרלמן סוכנות לביטוח

כאשר נגרם נזק למבנה או לרכוש בבית שלכם, הדבר האחרון שתרצו לעשות זה לבזבז זמן יקר במילוי טפסים וביצוע שיחות עם חברת הביטוח. עשיתם ביטוח דירה באמצעותנו? אנחנו נדאג לכל מה שצריך עבורכם. דואגים שהביטוח שלכם אינו מעודכן? אנחנו בפרלמן סוכנות לביטוח נקבע עמכם פגישות יעוץ תקופתיות כדי להבטיח שיש ברשותכם ביטוח דירה שנותן מענה מלא לצרכים שלכם.
אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני