פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח רכב

יש רכב, יש דאגות?
מדינת ישראל ידועה למרבה הצער בשיעור גבוה יחסית של תאונות דרכים. כמעט לא עובר יום מבלי שנשמע על תאונה קטלנית במהדורות החדשות. תאונות אלה גובות במקרה הטוב מחיר ברכוש (הנזק שנגרם לרכב), ובמקרה הפחות טוב נזקי גוף. על מנת שנהיה כמה שיותר מוגנים גם במקרה של תאונה, גניבה או גרימת נזק כלשהו לרכב, חשוב מאוד לרכוש כיסוי ביטוחי מתאים.

ישנם מספר סוגים של ביטוח רכב
ביטוח חובה – נותן כיסוי לנזקי גוף של הנהג, יושבי הרכב והולכי הרגל. על פי חוק כל רכב מחויב בביטוח זה.
ביטוח צד ג' – נותן כיסוי במקרים בהם נהג גרם נזק עם רכבו לרכוש של אדם אחר, כגון רכב, רמזורים, ועוד. במסגרת הכיסוי תכסה חברת הביטוח נזק שנגרם לרכוש על ידי רכבו של המבוטח, בהתאם לתנאי הפוליסה. החוק אינו מחייב לרכוש ביטוח זה, אך מדובר בצעד מתבקש שיכול למנוע מכם לשלם עשרות אלפי שקלים במקרה ונגרם נזק לרכוש בעקבות מעורבות שלכם בתאונה.
ביטוח מקיף – כולל כיסוי של נזקי רכוש שנגרמו לרכב וכן ביטוח צד ג'. כיסוי של נזקי רכוש מתייחס למקרים כגון גניבה, פריצה, נזקי טבע כגון שיטפונות, נזקי אש ושריפות ו אובדן מוחלט (טוטאל לוס). גם במקרה זה החוק אינו מחייב לרכוש את הביטוח. אולם ביטוח זה יכול להוריד מכם הרבה דאגות, מאחר והוא נותן מענה לרוב המקרים בהם ניזוק הרכב.
מעבר לסוגי הביטוח השונים, ישנם ביטוחי רכב המתאימים לאוכלוסיות שונות ומתומחרים בצורה שונה. למשל, ביטוח רכב המיועד לנהגים צעירים, או ביטוח רכב לנשים הנחשב לאטרקטיבי יותר בשל המעורבות הנמוכה של נשים בתאונות דרכים.

אפשר לישון בשקט
אנחנו בפרלמן סוכנות ביטוח נדאג להתאים לכם את ביטוח הרכב שעונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, כך שתוכלו לדעת שתהיו מוגנים במקרה של תאונה. אנחנו מתחייבים לעשות זאת באמצעות פגישת יעוץ ראשונית, וכן באמצעות ביצוע כל הפעולות הנדרשות במקרה של תאונה. יש על מי לסמוך גם במקרה שהייתם מעורבים בתאונה - אפשר לישון בשקט...

אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני