פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא – למי זה מיועד?
כל אדם שלוקח משכנתא על מנת לרכוש דירה, מתחייב לרכוש גם ביטוח משכנתא. זאת מאחר ומשכנתא היא למעשה הלוואה כספית, והבנק שנותן את ההלוואה רוצה לכסות את עצמו במקרה שיגרם נזק לנכס או ללווה.

ממה מורכב ביטוח משכנתא?
ביטוח זה מורכב משני גורמים עיקריים – ביטוח חיים וביטוח מבנה.
ביטוח חיים – ככלל, במקרה של פטירת המבוטח הביטוח מעניק לשארים סכום כספי שמסייע לקיום המשפחה. במקרה של ביטוח משכנתא, כאשר המבוטח נפטר חברת הביטוח מעבירה את החוב שנותר לכיסוי הלוואת המשכנתא לבנק. כך גם בני המשפחה אינם צריכים לדאוג לשלם תשלומי משכנתא גבוהים, וגם הבנק מקבל החזר להלוואה שנתן. מעבר לביטוח החיים הנכלל בביטוח המשכנתא, תמיד מומלץ לרכוש ביטוח חיים נפרד, שיבטיח לבני המשפחה גב כלכלי במקרה שהמפרנס העיקרי הלך לעולמו.
ביטוח מבנה - הביטוח מכסה נזק שנגרם למבנה עצמו או לחלקים המחוברים אליו, דוגמת סורגים וחלונות. הכיסוי שניתן במסגרת ביטוח זה אמור להשיב את המצב בדירה לקדמותו טרם הנזק, ומונע מבעל הביטוח להוציא מכספו סכומי כסף לצורך ביצוע תיקונים.

למה דווקא סוכנות ביטוח?
ביטוח משכנתא אמור להגן על הנכס שרכשתם במיטב כספיכם, ובשווי של מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך. לכן, השינוי הכי קטן בכל אחד מסעיפי הביטוח יכול להיות בעל משמעות כספית מכרעת עבורכם בעתיד. חשוב למשל לדעת מהו גובה ההשתתפות העצמית של הביטוח, והאם יש צורך בכיסוי נרחב לנזקי צנרת במידה ומדובר בדירה ישנה. בנוסף,מתברר כי ברוב במקרים ביצוע ביטוח משכנתא באמצעות בנק למשכנתאות יהיה יקר יותר מביצועו דרך סוכן ביטוח. סוכנות ביטוח שעובדת עם מגוון של חברות ביטוח תוכל לבחור עבורכם את הביטוח שעונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם.

למה דווקא פרלמן סוכנות ביטוח?
כי היכולת של סוכנות ביטוח לבחור עבורכם את הביטוח הטוב ביותר מבין מגוון כיסויים עוברת דרך פגישות ייעוץ ראשונית ופגישות תקופתיות. אנחנו בפרלמן סוכנות ביטוח מתחייבים לבצע פגישות אלו אתכם על מנת לוודא שביטוח המשכנתא שתרכשו אכן עונה על הצרכים שלכם בצרוה הטובה ביותר.
 
אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני