פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח נסיעות לחו"ל

טסים לחו"ל? תבלו!
פעמים רבות היעוד של נסיעה לחו"ל היא חופשה. בין אם אנחנו טסים למטרת חופשה או למטרות עסקיות ואחרות, ישנם סידורים רבים להם יש לדאוג לפני שיוצאים לדרך. כדי שהראש שלכם יהיו פנוי לדברים החשובים באמת לקראת הטיסה לחו"ל, חשוב מאוד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. מדוע? כי הכיסוי הביטוחי שאנו מקבלים מהמדינה במסגרת חוק הבריאות הממלכתי אינו תקף בעת השהות שלנו בחו"ל. ביטוח הנסיעות מהווה כתובת שתתן לכם מענה גם כאשר נקלעתם לצרה בארץ אחרת.

מהם הכיסויים שמקנה ביטוח נסיעות?
הכיסוי העיקרי של ביטוח נסיעות נותן למבוטח מענה במקרה של בעיה הדורשת טיפול רפואי. כיסוי זה מתייחס להחזר הוצאות על קבלת טיפול בבית חולים בחו"ל, כולל מתן תרופות, אשפוז, ביצוע ניתוחים ועוד. כיסוי זה תקף גם למקרים בהם יש צורך בפינוי אווירי של המבוטח והבאתו לטיפול בישראל. כיסוי זה יכול לחסוך למבוטח עשרות ומאות אלפי דולרים שהיה מוציא מכיסו ללא ביטוח נסיעות. כיסוי נוסף המתאפשר במסגרת הביטוח הוא במקרה של אובדן או גניבה של המטען איתו נסע המבוטח לחו"ל.

למי מיועד ביטוח נסיעות?
באופן כללי, מומלץ לכל אדם שנוסע לחו"ל לרכוש ביטוח נסיעות. עם זאת, ישנם סוגים רבים של ביטוחים, הפונים לקבוצות שונות של אנשים. כך למשל ישנו ביטוח נסיעות המיועד לתרמילאים, ספורט אתגרי, נסיעות עסקים, ביטוח נסיעות למשפחות ועוד. ההבדלים בסוגי הביטוח השונים מתבטאים לאו דווקא במחיר, אלא בעיקר בסוגי הכיסוי השונים: בביטוח נסיעות המיועד לתרמילאים יהיה כיסוי לפציעה עקב ספורט אתגרי, בעוד בביטוח המיועד לאנשי עסקים יינתן למבוטח פיצוי בגין אובדן של מסמכים.
 
 
יוצאים לדרך עם פרלמן סוכנות לביטוח
במסגרת הסוגים השונים של ביטוח נסיעות, ניתן להתאים לכל אדם חבילת כיסויים העונה לצרכים שלו. כדי שתוכלו לטוס בראש שקט, אנחנו בפרלמן סוכנות לביטוח נקבע עמכם פגישת יעוץ ראשונית על מנת להבין מהי מטרת הנסיעה ומהם הצרכים שיכולים לעלות במהלכה. בהתאם לכך נבנה פתרון ייחודי שמתאים לצרכים שלכם.
אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני