פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח חיים

החיים שאחרי
סביר להניח שאם הייתה לנו אפשרות לחיות לנצח, רבים מאיתנו היו שמחים לממש אותה. אך למרות שהמדע עדיין לא גילה את הדרך לחיי הנצח, אנשים רבים חושבים על העתיד של יקיריהם אחרי לכתם. כאשר אחד מתוך שני המפרנסים במשפחה הולך לעולמו, ובמיוחד כשמדובר במפרנס העיקרי – הנטל הכלכלי על בני המשפחה האחרים הופך לכבד, לעיתים כבד מנשוא. זאת בהתחשב בעובדה שלרבים מאיתנו יש אוברדראפט בבנק, משכנתא ושלל הוצאות נוספות שלשני מפרנסים קשה להתמודד איתם. קל וחומר שלמפרנס אחד יהיה קשה הרבה יותר להתמודד עם הוצאות אלו. ישנו פתרון המקל על הנטל הכלכלי שנוצר – ביטוח חיים.

ביטוח חיים
ישנם שני סוגים עיקריים של ביטוח חיים: הסוג הראשון מתייחס לביטוח משכנתא, ובו כאשר המבוטח נפטר חברת הביטוח מעבירה את החוב שנותר לכיסוי הלוואת המשכנתא לבנק. הסוג השני, שבו נעסוק מיד, מתייחס לסכום כספי שמקבלים המוטבים של המבוטח במקרה שהאחרון הלך לעולמו. ביטוח חיים זה מספק למעשה הגנה כלכלית לשארים במקרה של מות המבוטח, באמצעות מתן סכום כספי. גובה הסכום נקבע בהתאם לפרמיה שמשלם המבוטח מידי חודש. ישנן שתי צורות נפוצות לביטוח חיים זה: ביטוח למקרה של מוות בלבד, המכונה ריסק – במסגרת ביטוח זה ניתן פיצוי כספי רק במקרה של מות המבוטח. ביטוח מעורב – משלב את מרכיב הריסק עם רכיב של חיסכון.

פרלמן סוכנות לביטוח לשרותכם
ישנם משתנים רבים שמרכיבים את ביטוח החיים: האם הפרמיה החודשית שמשלם המבוטח משתנה או נשארת קבועה עם הזמן, סכום הפיצוי הכספי שנגזר מגובה הפרמיה, מצבו הבריאותי של המבוטח, האם המבוטח מעשן, הכללת רכיב חיסכון או הסתפקות בריסק, ועוד. ההיכרות עם גורמים אלו ונוספים, המשפיעים בצורה מכרעת על תצורת ביטוח החיים שתרכשו - זה המקצוע שלנו. להכיר אתכם ואת הצרכים שלכם טוב יותר – זו המטרה שלנו. שילוב של שני מרכיבים אלו הוא הקו שמנחה אותנו בפרלמן סוכנות לביטוח, לצורך התאמת ביטוח החיים שעונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. לשם כך נשמח לקבוע אתכם פגישת יעוץ ראשונית.
אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני