פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח בריאות

העיקר הבריאות
שאיפה רווחת של אנשים רבים היא להיות עשירים. אך ישנה משאלת לב אחת שאין שנייה לה – להיות בריא. לא בכדי אמרות רבות הקשורות למצבינו הבריאותי שגורות בפינו. ואכן, הרצון לדאוג למצבנו הבריאותי הביא לחקיקת חוק הבריאות הממלכתי, במסגרתו כל תושבי ישראל זכאים למתן שירותי בריאות באמצעות קופות החולים. רובנו לא מסתפקים בכך, ורוכשים בנפרד את שירותי הבריאות המשלימים של קופת החולים. כך שלמראית העין, אנחנו יכולים לישון בשקט. האומנם?
 
 
שרותי הבריאות הציבוריים – לא מה שחשבתם
אף אחד לא רוצה לחלות, אך כולם רוצים לדעת שבמקרה של מחלה יהיה מי שידאג להם. ובכן, שרותי הבריאות שהמדינה נותנת חשובים והכרחיים, אך אינם נותנים מענה לכל המקרים. למרבה הצער, בחלק מהמקרים מדובר במענה שיכול להציל חיים, וקורה באופן תדיר למדי. הנה כמה עובדות שחשוב לדעת: סל התרופות כולל בתוכו תרופות הניתנות לתושבים במסגרת חוק הבריאות הממלכתי. המשמעות היא שתרופות הנכללות בסל זמינות לכולם. לעומת זאת, ישנן תרופות רבות שאינן נכללות בסל, ועלותן יכולה להגיע לאלפי ועשרות אלפני שקלים. התוצאה – מידי שנה אנשים חולים אינם יכולים לקנות תרופות מצילות חיים בשל מחירם הגבוה ובשל העובדה שהתרופות אינן נכללות בסל. זוהי רק דוגמה אחת לחוסר היכולת של מערכת הבריאות הציבורית לפעול כאשר חיי אדם נמצאים על כף המאזניים. מה הפתרון?
 
 
להקדים תרופה למכה
כאן מתחילות החדשות הטובות. עשיית ביטוח בריאות פרטי תשים את הגורל שלכם בידכם. הכיצד? במסגרת ביטוח הבריאות הפרטי תוכלו לקבל תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, גם אם מחירן מרקיע שחקים. בנוסף, תהיו זכאים לעבור ניתוחים בבתי חולים פרטיים ובמידת הצורך בבתי חולים בחו"ל. זמן ההמתנה לביצוע השתלה יתקצר משמעותית, ועוד ועוד. רכישת ביטוח בריאות פרטי היא החוליה שחסרה למען עתיד בריא יותר.

פרלמן סוכנות לביטוח לשרותכם
ישנם סוגים רבים של ביטוחי בריאות, החל מסוגי הכיסוי ועד לסכום הספי של כל כיסוי. אנחנו בפרלמן סוכנות לביטוח נדאג להתאים את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלכם באמצעות פגישת ייעוץ ראשונית ופגישות יעוץ תקופתיות.

אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני