פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח סיעודי

העבודה היא חיינו
אדם ממוצע עובד כל חייו כדי להבטיח רמת מחייה גבוהה ככל האפשר. חלק בלתי נפרד מכך הוא הפרשת מיסים שונים מהמשכורת: מס הכנסה, ביטוח בריאות וביטוח לאומי. למרות זאת, כאשר אדם מוגדר חלילה כסיעודי, הנטל הכספי הכרוך בטיפול בו נופל עליו ועל משפחתו. ההשתתפות של משרד הבריאות והביטוח הלאומי באות לידי ביטוי רק במקרים מסוימים. למשל, האדם הסיעודי צריך להיות מעל לגיל מסוים. בנוסף, ההשתתפות של המדינה בנטל ההוצאה מוגבל מאוד. נטל זה מתבטא בהעסקת מטפל צמוד או באשפוז במוסד. בשני המקרים עלות הטיפול יכולה בקלות לחצות את רף עשרת אלפים השקלים לחודש.

ביטוח סיעודי מספק פתרון לנטל הכספי
על מנת להימנע מלהיקלע למצב של חוסר אונים בו קיים קושי כספי לממן את עלויות הטיפול הסיעודי, חשוב לרכוש ביטוח סיעודי פרטי. אדם יוגדר כסיעודי במידה ואינו יכול לבצע שתיים מתוך ששה פעולות בסיסיות, כגון לאכול ולשתות ולקום או לשכב. הביטוח הסיעודי מאפשר לאדם הסיעודי לקבל שיפוי בגין הוצאות השיקום הראשוניות, ובגין ההוצאות החודשיות השוטפות. בנוסף, רכישת הכיסוי הביטוחי המתאים במסגרת ביטוח הסיעוד תאפשר קבלת פיצוי חודשי לכל החיים!

ואם יש לי ביטוח דרך קופת החולים?
ישנה אפשרות לרכוש ביטוח סיעודי דרך קופות החולים השונות. היתרון שטמון בכך הוא המחיר הנמוך יותר. אך על מקרים כאלו נאמר שמה שקונים בזול עלול לעלות ביוקר. הסיבה לכך היא שבביטוח סיעודי זה התמיכה במבוטח כאשר חלילה הוא הופך לסיעודי מוגבלת ביותר: התקופה בה ניתן פיצוי כספי למבוטח קצרה, גובה הפיצוי נמוך ודמי ההשתתפות העצמית של המבוטח גבוהים. במילים אחרות, שווה לשלם מעט יותר כל חודש, כדי להבטיח שקט נפשי ותמיכה מלאה בעת צרה.

פרלמן סוכנות לביטוח לשרותכם
ישנן חברות ביטוח רבות המציעות ביטוח סיעוד, וכל אחת מציעה רמות שונות של כיסוי. ישנה למשל אפשרות לקבוע למשך כמה זמן יינתן למבוטח פיצוי חודשי. אנחנו בפרלמן סוכנות לביטוח נדאג להתאים את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלכם באמצעות פגישת ייעוץ ראשונית ופגישות יעוץ תקופתיות.
אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני