פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח אובדן כושר עבודה

 "לך אל הנמלה עצל..."
 כולנו עובדים קשה כדי לממן את המחייה שלנו בהווה, וכדי שנוכל ליהנות מפנסיה מכובדת בעתיד. למרות זאת, פעמים רבות העבודה מספיקה בקושי לממן את הוצאות המחייה שלנו שכוללות משכנתא, הוצאות על הילדים ואוברדראפט. אז מה עושים כאשר אחד מבני הזוג אינו יכול עוד לעבוד ולייצר הכנסה שתממן את ההוצאות הרבות?
 
ביטוח אובדן כושר עבודה
 מהו אובדן כושר עבודה? אדם שאיבד את יכולתו לעבוד עקב תאונה או מחלה. במקרה כזה ביטוח אובדן כושר עבודה יעניק למבוטח תגמול חודשי בגובה של עד 75% ממשכורתו. עד מתי יינתן למבוטח תגמול כספי במסגרת ביטוח אובדן כושר עבודה? עד אשר יחלים, יגיע לגיל פרישה או חלילה במקרה של מות המבוטח.
ביטוח אובדן כושר עבודה – מה כדאי לדעת?
במקרה של אובדן כושר עבודה לפרטים הקטנים של הפוליסה יש משמעות מכרעת עבורכם. לכן, הנה מספר דברים שכדאי לכם לדעת:

מתי נכנס ביטוח אובדן כושר עבודה לתוקף? כדי למנוע תביעות בגין פציעה או מחלה זמניים, הביטוח נכנס לתוקף לאחר שלושה עד שישה חודשים. המשמעות היא שהמבוטח יתחיל לקבל קצבה חודשית בתום תקופה זו. בחלק מהמקרים ניתן להוסיף לפוליסה סעיף לפיו המבוטח יקבל רטרואקטיבית את הסכומים בגין התקופה עליה לא קיבל תגמול, כל עוד הוא סובל מאובדן כושר עבודה.

באילו מקרים לא חל הכיסוי? חשיפה לקרינה רדיואקטיבית, סיבוכים בהריון, שימוש בסמים, ספורט אתגרי ועוד – תלוי בפוליסה.

ביטוח אובדן כושר עבודה בפרלמן סוכנות לביטוח
יתכן שיש לכם ביטוח אובדן כושר עבודה במסגרת ביטוח חיים או ביטוח מנהלים דרך מקום העבודה. אז מדוע כדאי לכם להצטרף לביטוח אובדן כושר עבודה דרכנו? כי לא כל ביטוח ייתן לכם מענה מלא בעת הצורך. אנחנו נתאים את הביטוח לצרכים שלכם, כך שלא תישארו חסרי אונים במקרה של אובדן כושר עבודה.

הצטרפתם לביטוח באמצעותנו?  אנחנו בפרלמן סוכנות לביטוח נקיים אתכם פגישות תקופתיות כדי לוודא שהביטוח עונה על הצרכים המשתנים שלכם. רוצים לדעת עוד? צרו עימנו קשר ונקבע עמכם פגישת יעוץ ראשונית.

אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני