פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
ביטוח אלמנטרי
ביטוח דירה
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח חברות ועסקים
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
אובדן כושר עבודה
ביטוח פנסיוני
 

ביטוח פנסיוני

זה לא הגיל, זה התרגיל
האמרה "העולם שייך לצעירים" מבטאת בדרך כלל סגידה ליופי ולנעורים. אך נדמה שככל שאנחנו מתבגרים, אמרה זו מקבלת משמעות ממשית יותר בהקשר הכספי. כולנו שמענו על אינספור מקרים של אנשים שעבדו כל חייהם, ולאחר פרישתם נאלצו להסתפק בקצבה זעומה שמספיקה בקושי לחיי דוחק – שלא לדבר על מחיה בכבוד. העתיד שלכם יכול להיראות אחרת: באמצעות תכנון נכון העתיד יכול להיראות ורוד בכל גיל.

מהו ביטוח פנסיוני?
זהו ביטוח המורכב מחיסכון על בסיס חודשי. הסכום המצטבר עם השנים יינתן לנו בצורה של קצבה חודשית, ואמור להוות תחליף למשכורת בעקבות הפרישה מהעבודה. יציאה ממעגל העבודה יכולה להיגרם מסיבות שונות – הגעה לגיל פרישה (67 אצל גברים ו 64 אצל נשים), מצב בריאותי או פטירה. כמובן שככל שהחיסכון יהיה גדול יותר, כך הקצבה שנקבל עם היציאה לפנסיה תהיה גבוהה יותר.
ישנן שלוש אפשרויות עיקריות באמצעותן ניתן לחסוך בביטוח פנסיה:

ביטוח מנהלים
השם קצת מטעה, מאחר ולכל עובד יש אפשרות לבחור באפיק זה ללא קשר לתחום העיסוק שלו. ביטוח המנהלים מתחלק לשניים: רכיב החיסכון לפנסיה, המורכב מהפרשות חודשיות של העובד ושל המעביד. הרכיב הביטוחי – הכולל בתוכו ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה ומתן פיצויים. הכיסוי הביטוחי משתנה בהתאם לסוג הביטוח.

קרן פנסיה
אפיק זה אף הוא כולל רכיב של חיסכון לפנסיה, וכן רכיב ביטוחי שכולל ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה. קרנות הפנסיה כוללות רשת ביטחון ממשלתית לחלק מהסכומים המופרשים.

קופת גמל
המרכיב העיקרי באפיק זה הוא החיסכון לפנסיה, המופקד באחת מקופות הגמל ומושפע מהרווח או ההפסד המצטברים בה במהלך השנים. באפיק זה לא כלולים ביטוחים שונים, כגון אובדן כושר עבודה. ישנן קופות גמל המסתפקות בכיסוי ביטוח חיים בסיסי.

חושבים על העתיד שלכם כל הזמן
התאמת ביטוח פנסיוני לצרכים הייחודיים שלכם יכולה לעשות את ההבדל, ולחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בעתיד. אנחנו בפרלמן סוכנות ביטוח מתחייבים לבצע עמכם פגישת יעוץ ראשונית ופגישות תקופתיות, על מנת לוודא שהביטוח הפנסיוני תואם בכל רגע נתון לצרכים המשתנים שלכם.
 
אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני