פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
אודותינו
היסטוריה ומורשת
צוות הסוכנות
סוכן ביטוח
פגישת יעוץ
 

פרלמן סוכנות לביטוח – היסטוריה ומורשת של מקצועיות, רגישות ונאמנות

דור המייסדים: יוסף פרלמן

נולד ב- 1897 בעיר ורשה שבפולין.
בנעוריו היה פעיל בתנועת הנוער צעירי ציון – נוער חרדי ציוני.
עלה לארץ בשנת 1925, וכמו רוב דורו, היה חלוץ ומראשוני העלייה- 3.
בעקבות תאונת עבודה, נאלץ יוסף לפרוש מעבודתו הפיזית הקשה, ובמאורעות 1929 כאשר ארץ ישראל רוויה בטרור ערבי, בשריפות ובאלימות, נכנס לעולם הביטוח שנמצא בתחילת הדרך בארץ.
יוסף הקים משפחה עם אשתו רחל ובנם צור. הוא עבד כאחד מסוכני הביטוח הראשונים בעיר תל אביב, ושיתף פעולה עם חברות הביטוח – פלסטיין אייג'נט לויידס, ציון חברה לביטוח, המשרד לאחריות כללית (שלימים הפך לחברת "מנורה" חברה לביטוח), ירדניה, לה נסיונל, הסנה חברה לביטוח, ונציגויות שונות של חברת הביטוח האנגלית לויידס.

במלחמת העולם השנייה היה בין מייסדיה של התאחדות סוכני הביטוח (לימים, לשכת סוכני ביטוח), תוך אמונה בחשיבות הרבה לארגון מקצועי של העוסקים בשירות חשוב זה.
תוך פעילותו כסוכן ביטוח עצמאי, היה פעיל בתחום הציבורי ועסק רבות במתן עזרה לסופרים ולאמנים שהגיעו לארץ ישראל במלחמת העולם השנייה ואחריה.

העקרונות והערכים שהנחו את יוסף פרלמן היו טיפוח קשר אישי חם עם הלקוח, מתן תשובה הולמת לצרכיו, תוך התאמה ליכולתו הכלכלית ושאיפה מתמדת לשמש עמוד מתווך איתן בין הלקוח וחברת הביטוח.
יוסף פרלמן נפטר ב- 1966, בעיר תל אביב.
ערכיו הושרשו והופנמו היטב בבנו, צור פרלמן – לימים, הדור השני לעיסוק חשוב זה.
הדור השני: פרלמן צור

נולד ב 3/9/1932 בעיר תל אביב.
למד בבתי הספר "נורדאו" ותיכון חדש תל אביב.
בצעירותו, היה חבר בתנועת הנוער מחנות העולים, וכן חבר הכשרת מעוז חיים וממקימי קיבוץ רביבים שבנגב המערבי. כמו כן, היה פעיל ציבורי, עורך עיתון וסוכן ביטוח.
צור פרלמן ניכנס לנעלי אביו ב- 1952, כאשר נאלץ לעזור למשפחתו עקב מחלת הוריו. הוא המשיך במסורת המשפחתית, כסוכן ביטוח מקצועי, והמשיך דרך רצופת אמונה, ערכים ועקרונות שאין שני להם.
עם פרישתו של צור פרלמן, לאחר כ- 40 שנות עבודה ופעילות בתחום והתמסרותו לאקדמיה, נכנס יוסי, הנכד, לנעליהם של הסבא והאבא, והוא ממשיך בטיפוח המסורת המשפחתית ובפיתוחה, ובקידום המורשת הביטוחית של משפחת פרלמן לדורותיה.

 

 
אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני