פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
אודותינו
היסטוריה ומורשת
צוות הסוכנות
סוכן ביטוח
פגישת יעוץ
 

סוכן ביטוח

סוכן ביטוח בעולם של שפע
בעולם המודרני שבו אנו חיים ישנו מבחר אינסופי. התחרות מביאה עימה שפע של מוצרים, וברוב המקרים יש לנו את האפשרות לבחור מוצר כלשהו מתוך מגוון רחב של מוצרים. המגוון הרב נותן יותר אפשרויות בחירה ומביא למחירים יותר אטרקטיביים בשל התחרות הרבה. אולם השפע הרב של המוצרים יכול גם לבלבל. אפשר לדמיין כניסה לחנות למוצרי חשמל כדי לקנות טלוויזיה. סביר להניח שבחנות יהיו עשרות דגמים, בגדלים ומסוגים שונים. מאחר ולכל אחד מהדגמים היתרונות והחסרונות הייחודיים שלו, אפשר יהיה ללכת לאיבוד בקלות בתוך כל המבחר. אלא אם איש מקצוע יברר מהם הצרכים שלנו, ויבחר עבורנו את הטלוויזיה שמתאימה ביותר לצרכים אלה.

שפע של ביטוחים
עולם הביטוח אינו שונה. בעולם זה ישנם סוגים רבים של ביטוחים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא, ביטוח פנסיוני, ביטוח נסיעות, ביטוח חברות והרשימה עוד ארוכה. כל אחד מהביטוחים מוצע ע"י מספר חברות ביטוח בוריאציות שונות, מחירים שונים ורמות כיסוי שונות. במילים אחרות – כמות ענפי וסוגי הביטוח היא עצומה, ואם לא ניעזר באיש מקצוע שיתאים את הביטוח הטוב ביותר עבורנו, נלך לאיבוד בקלות. רק שההשלכות של ביטוח שלא הותאם לצרכיו של המבוטח הן כבדות משקל הרבה יותר מאשר בעולם הטלוויזיות...

סוכן ביטוח – איש המקצוע שלכם בעולם הביטוח
סוכן הביטוח הוא איש המקצוע שיתאים עבורכם את הביטוח הטוב ביותר. סוכן ביטוח הוא למעשה מתווך, שעובד עם מגון חברות ביטוח ובאפשרותו להציע לכם מגוון רחב של פתרונות. באמצעות הכרת הלקוח וצרכיו, סוכן הביטוח יבנה עבורו פתרון המותאם לצרכיו. יתרון נוסף של סוכן הביטוח בא לידי ביטוי כאשר יש צורך לקבל כסף מחברת הביטוח. סוכן ביטוח טוב יבצע את כל מה שדרוש כדי לקבל את הכסף מחברת הביטוח, במקום שהמבוטח יעשה זאת בעצמו.

מדוע לבחור דווקא בנו?
אנחנו בפרלמן סוכנות לביטוח מאמינים בהקשבה לצרכי הלקוח ובהתאמת פתרון מותאם אישית לצרכיו. אנחנו מקפידים לקיים פגישת ייעוץ ראשונית, ובעקבותיה פגישות תקופתיות כדי לתת ללקוח את המענה הטוב ביותר בכל שלב.

אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני