פרלמן
עמוד הבית אודות שרותי ביטוח ופיננסים טפסים שותפים עסקיים תרומה לקהילה צור קשר
אודותינו
היסטוריה ומורשת
צוות הסוכנות
סוכן ביטוח
פגישת יעוץ
 

פגישת ייעוץ

יותר זה פחות
כיום ניתן למצוא אינספור אלטרנטיבות לכל מוצר או שירות שנרצה לרכוש. מדובר ביתרון מאחר והמבחר הוא רב, ובשל התחרות המחירים הולכים ויורדים. בעשורים האחרונים היכולת לבחור מבין שלל המוצרים נעשית יותר קלה באדיבות האינטרנט, באמצעותו אפשר לקבל מידע בלחיצת עכבר. אולם זמין ככל שיהיו, שפע המוצרים והמידע אינם מהווים תחליף לאיש המקצוע. זו הסיבה שנעדיף להיכנס לחנות מחשבים במקום לקנות מחשב באינטרנט, וכך לגבי מוצרים נוספים. בלעדי איש המקצוע נוכל ללכת לאיבוד בקלות בין שלל האפשרויות, ולרכוש מוצר או שירות שלא בהכרח מתאימים לצרכים שלנו. המצב אינו שונה בעולם הביטוח, בו קיימים סוגים רבים של ביטוחים ורמות שונות של כיסויים.

הצורך שלך – המטרה שלנו
אנחנו בפרלמן סוכנות לביטוח עוסקים בסוגים רבים של ביטוחים, לרבות ביטוח רכב, נסיעות, דירה, בריאות, סיעוד, ריסק, ביטוח מנהלים ופנסיה. כדי לדעת אילו מהביטוחים שהוזכרו מתאימים לכם, אחת המטרות העיקריות שלנו היא להכיר אתכם טוב יותר. ויש לכך סיבה טובה: ככל שנכיר אתכם טוב יותר, נבין מהם הצרכים שלכם והתוצאה תהיה התאמת פתרונות הביטוח שמתאימים ביותר לצרכים שלכם. בפרלמן סוכנות לביטוח כל לקוח הוא עולם ומלואו. לכן, אנחנו לא מסתפקים בשיחה טלפונית או התכתבות באמצעות המייל. על מנת להכיר אתכם בצורה הטובה ביותר, נקבע עמכם פגישת יעוץ ראשונית. פגישה זו הינה פרונטאלית כמובן, ובה נכיר אחד את העולם של השני: אנחנו נערוך לכם היכרות עם מונחים הקשורים לעולם הביטוח שרלוונטיים עבורכם, ואתם תעזרו לנו להבין מהם הצרכים שלכם. פגישת הייעוץ הראשונית תהווה את יריית הפתיחה לאינטראקציה בינינו, ובה נעשה סדר ונמפה יחד את סוגי הכיסויים הביטוחיים להם תזדקקו.

המשך יבוא...
פגישת הייעוץ הראשונית הינה חיונית לצורך התאמת פתרונות הביטוח הטובים ביותר עבורכם, אך חשוב לדעת שזו לא הפגישה האחרונה. על מנת לוודא שפתרונות הביטוח שבחרנו יחד מתאימים לצרכים שלכם לאורך כל הדרך, נערוך עמכם פגישות תקופתיות. כי בשבילנו אתם במרכז לאורך כל הדרך.

אחוזה 96 רעננה   |   נייד: 054-4701994   |   דוא"ל: yossi@perelman.co.il   פספורטכארד BNI Israel לשכת סוכני ביטוח בישראל
טל: 09-7438114   |   פקס: 09-7410905   |   אמנת שירות ללקוחות
Design: Apricot360.com   |   Development: DivAction.co.il פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני